תלמידות בתכנית לעוף עם הגוף משתפות

עדויות מצולמות נוספות

"סבלתי מכאבי גב שהתחילו להופיע בתדירות הולכת ועולה, עד שהכאבים התיישבו ולא הלכו, פשוט סיוט! היום, 5 חודשים אחרי, זו התרפיה שלי, הגב כ"כ אומר לי תודה ואני משוחררת מכאב" אורלי אליהו, שף קונדיטורית.
אורלי אליהו
"אני יודעת היום לצאת מכאבים בעצמי: מתחיל לכאוב לי, אני עושה תרגיל וזה עובר. למדתי להכיר את הגוף שלי ולהתאים את התרגילים לכאבים שלי. מאד נוח לי לתרגל מהבית, אני מרגישה אחרי כל תרגול יותר צעירה :)" רינה אדלשטיין, בת 91
רינה אדלשטיין
"בהתחלה לא כ"כ התחברתי.. הייתי בטוחה שאני צריכה לצאת מהבית ואני מאד מאד עסוקה.. כשהבנתי שזה מהבית נרשמתי באותו הלילה. כשאני קמה עם כאב אני יודעת ישר מה לעשות כדי שהכאב לא ימשיך לכל היום. אני מאושרת. אני ממליצה בחום להירשם כי אין דברים כאלה" ענת בר אילן
ענת בר אילן
"הכתפיים לא יכלו לשאת את הראש שלי, זה היה נורא. ניסיתי דיקור ושיאצו ורפלקסולוגיה והילינג ואפילו לקחתי כדורים, שום דבר לא עשה שינוי משמעותי, מאז ועד היום כמו שאני אוכלת ומצחצחת שיניים - אני מתרגלת בשיטת סופטנס. אין זכר לכאבים, והכי חשוב - חזרתי לנגן !!"
טובה ארצי, אקורדיוניסטית
"נדהמתי מהתנועות הקטנות שכ"כ עזרו לי. קסם. לא האמנתי אבל תוך שבוע יצאתי מהתקף גב שקשה לתאר אותו. נשביתי בקסם. אין מילים".
ירון דורון.
"המתנה הגדולה ביותר שאתם יכולים לתת לעצמכם וליקיריכם - היא להכנס לתכנית של אורנה. הדבר היחיד שאתם יכולים להפסיד זה את כאבי הגב שלכם"
עדה מדק, מאוסטרליה
52 שנים היא העמידה פנים שלא כואב לה וחייכה וצחקה, כמה שכאב יותר - כך צחקה יותר. היום היא יודעת שהיא לא באמת הצליחה לעבוד על מישהו. אפילו הנכד שלה אמר לאימו שסבתא השתנתה, פתאום היא צוחקת מהבדיחות שלו. למה? כי כשלא כואב החיים נראים אחרת. ואפשר לצחוק.
חוה גורביץ, מאוסטרליה
"תקופה מאד ארוכה ניסיתי לפתור את כאבי הכתף שלי ושום דבר לא עזר והיה מאד יקר. חיפשתי משהו אחר... ואז מהר מאד אחרי שהצטרפתי היתה לי ממש הקלה, כבר בשבוע הראשון, הרגשתי שזה בידיים שלי ובשבילי זו היתה ממש רווחה".
ליאורה ברוך מהגליל
"הכאב ירד משמעותית, השיפור גדול מאד, אני כבר יודעת מה לעשות במקרה שכואב לי, אני כבר לא חסרת אונים. פעם הייתי שוכבת במיטה ומחכה שהכאב יעבור, היום אני "רוקדת" עם הגב"
רות ונטורה, ציירת ומומחית לפיתוח יצירתי

.

.מנות ראשונות או הזדמנויות חדשות

התכניות המובילות שלנו

תלמידים משתפים בחוויות